Face Hesabı Silme

Face Hesap Silme
Merhaba sevgili ziyaretçi, arama motorlarını kullanarak Face Hesap Silme başlığına geldiğine göre gerçekten yardıma ihtiyacın var. Sosyal medyadan sıkılmış olabilirsin,  sosyal medyada başına uygunsuz bir şey gelmiş olabilir veya sevgilin hesabını kapatmanı istiyordur. Tüm bu yazdıklarım veya farklı şeyler seni bu sayfaya yönlendiren etkenlerden biri olabilir. Başlamadan önce istersen Genel Hesap Ayarları sayfasından hesabını oluşturduğun tarihten bu güne Facebook’da yaptığın her şeyin kopyasını indirebilirsin.

Böylece hatırlamak istediğin veya silinmesini istemediğin anılarını korumuş olursun. Genel Hesap Ayarları sayfasına gitmek için bu bağlantıya tıklaman gerekiyor. Bu sayfanın sol alt kısmında bulunan “Facebook verilerinin kopyasını indir.” bağlantısına tıklayarak Facebook’da yaptığın her şeyin kopyasını indirebilirsin. Bu önemli hatırlatmanın ardından Face Hesap Silme işlemine geçebiliriz. Face Hesap Silme için ilk olarak bu BAĞLANTIYA tıklayın sonra da açılan pencerede bulunan onay kutusundan “Hesabımı Sil” düğmesine tıklayın. Face Hesap Silme işlemi bu kadar, tebrikler! Şimdi işinize gücünüze bakabilirsiniz.

Bu yazı Facebook Hesabı Kapatma, Hesap Silme kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Face Hesabı Silme için 39 cevap

 1. Arslan Alaca der ki:

  Facebook hesabınızı yukarıda anlatılanlara göre siz sileceksiniz.

 2. berk der ki:

  hesabım çalındı

 3. emin der ki:

  Facebook hesabım çalındığı için silmek istiyorum.

 4. nurcan der ki:

  Facebook hesabım çalındı, bu nedenle silmek istiyorum.

 5. Yusuf Polat der ki:

  Bu hesabın tamamen kapatılmasını istiyorum.

 6. Ahmet der ki:

  Başka bir Facebook hesabım var.

 7. Muharrem der ki:

  Hesabımı çalındığı için kapatmak istiyorum.

 8. Kader der ki:

  Ne olur başkalarının hesaplarını patlatın.

 9. Kader der ki:

  Hesabımı kapatın.

 10. Agop Ferahoğlu der ki:

  Şifremi kaybettim açamıyorum.

 11. Levent Yurttas der ki:

  Facebook sayfamı tamamen kapatmak istiyorum. Yeter artık, sorunlardan bıktım! Kapatın artık şu lanet Facebook profilini.

 12. Mükremin der ki:

  Hesabım başkaları tarafından kontrol edildiği için hesabımı tamamen silmenizi istiyorum.

 13. Vedat der ki:

  Hesabım başkaları tarafınsan kontrol edildiği için.

 14. Şah Gün der ki:

  Hesabımı tamamıyla silmek istiyorum.

 15. Mehmet Kızıldereli der ki:

  Hesabımı kapatmak istiyorum. Başkaları tarafından kullanılıyor.

 16. Sedat Aytulum der ki:

  İkide bir sayfa açmaktan bıktım.

 17. İremnur Ay der ki:

  Hesabı yeni açıyordum, tam açamadım o yüzden kapatmak istiyorum. Mümkünse en kısa zamanda kapatır mısınız?

 18. Merve Zişan der ki:

  Ben Facebook şifremi yazıyorum ama yine de açılmıyor. Ne yapmam lazım?

 19. Mehmet Karazilli der ki:

  Yanlışlıkla kapatılan hesabımı yeniden nasıl açabilirim?

  • facebookhesapkapat der ki:

   Kalıcı olarak silme işlemi tamamlandıysa, hesabınızı kesinlikle kurtaramazsınız.

 20. Neşe Ösoy der ki:

  Merhaba ben sizden bir istekte bulunacağım. Benim Facebook’a girdiğim ana e-posta adresimi arkadaşım kendi Facebook hesabının ana e-posta adresi yapmış. Bu nedenle kendi Facebook hesabıma giremez oldum. Arkadaşımın hesabımdan ana e-postayı nasıl kaldırabilirim?

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Neşe Hanım, önce arkadaşınızın hesabına giriş yapın. Ardından “Genel Hesap Ayarları sayfasına girin. Sayfayı bulamıyorsanız bağlantısı bu: https://www.facebook.com/settings Bu sayfaya girdikten sonra e-posta kısmının sağındaki “Düzenle” bağlantısına tıklayın ve istediğiniz değişikliği yapın. Bu arada hesabınıza e-posta adresiniz yerine kullanıcı adınızla da giriş yapabilirsiniz.

 21. Levent Akkuş der ki:

  Ana sayfamda “E-posta adresini onayla.” adında bir yazı çıkıyor, ne yapmalıyım açıklar mısınız?

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Levent Bey, büyük ihtimalle üye olurken kullandığınız e-posta adresi kapatılmış. Söz konusu e-posta adresini tekrar aktif ederseniz sorun olmaz. Yeni e-posta adresi alıp, e-posta adresinizi de değiştirebilirsiniz.

 22. Hüseyin Saçıkara der ki:

  Arama kutusuna Facebook yazıyorum, direkt sayfam açılıyor. Benden e-posta adresi ve Facebook şifresi istemiyor. Facebook’un gizliliği kalmadıysa hesabımı silin. Aslında şifremi değiştirmek istiyordum. Bu yüzden hesabıma giremiyorum. Lütfen gereğini yapın.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Hüseyin Saçıkara, kullandığınız tarayıcı Facebook hesabınızı sürekli açık tuttuğu için sizden şifre istemiyor. Başka bir bilgisayardan veya tarayıcıdan aynı şeyi denediğinizde ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz. Gizlilik konusunda endişe edilecek bir şey yok.

 23. Atakan der ki:

  Ben profilim için silme isteğinde bulunmuştum ve 20 gün sonrasında silinmiş mi diye kontrol etmek için baktığımda ‘böyle bir e-posta bulunmamaktadır’ uyarısını gördüm ve silindiğine kanaat ettim. Ama geçenlerde farkettim ki hesabım aslında silinmemiş, zaman tünelinde paylaştığım 4 fotoğraf hala duruyor. Arkadaşlar ve beğenilen sayfalar silinmiş ve arkadaş yollama butonu da yok, sanırım hesabım bug’da kaldı gibi bişey oldu. Tekrardan hesabıma girip fotoğrafları kendim kaldırmam da imkansız ve ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum. Kaç kere şikayet bildiriminde bulundum ama adamların salladıkları yok. Şu an tüm arkadaşlarıma hesabı şikayet ettirmeyi düşünüyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Atakan Bey, biz gönüllü destek veren resmi olmayan bir günlük olduğumuz için bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olamıyoruz. Bu durumdan kurtulmak için disabled[at]facebook.com bu e-posta adresine durumu anlatan İngilizce bir e-posta gönderin. Büyük ihtimalle sorununuz ile ilgili Facebook yetkilileri size dönüş yapacaklardır. Umarız en kısa sürede sorununuzu çözersiniz, iyi günler dileriz.

 24. Atakan der ki:

  Tekrardan ben, sorun halloldu yardımınız için çok çok teşekkür ediyorum 🙂 Sizin gibi hayrına yardım eden fazla kalmadı piyasada. Umarım diğer Facebook mağdurları da en kısa zamanda sonuca ulaşır.

 25. Elif der ki:

  Facebook hesabımı silmek istiyorum ama silerken benden şifre istiyor. Şifremi bilmiyorum. Facebook şifrem mi acaba?

 26. Tahsin Şahin der ki:

  Facebook hesabımı kapatmak istiyorum yardımcı olmanızı rica ederim.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Tahsin Bey, hesabınızı kapatırken sorun yaşadığınız aşamayı bizlere söylerseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

 27. Tuğba der ki:

  Şimdiden teşekkürler, silme işlemini gerçekleştirdim. 14 gün içerisinde silinecektir diye bilgi geldi. Peki hesaba girmediğim halde silimemesi söz konusu olabilir mi?

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Tuğba Hanım, sizden habersiz hesabınıza biri girip, silme işlemini iptal etmezse 15. gün hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

 28. sahra gözel der ki:

  facebook t yayınlanmak istemiyorum

 29. Xinere der ki:

  Siz görevlilere sesleniyorum. Hesabımı kapatmam, silmem için hesap üzerindeki engeli geçici olarak kaldırmanızı belirtmiştim. Hesap engelli ve kapatmak için hesabıma giremiyorum. Ya hesabı siz kapatın ya da engeli geçici olarak kaldırın.

 30. Sena Karabulut der ki:

  Facebook hesabımı kapatmak istiyorum, lütfen yardımcı olun.

 31. İbrahim Hayat der ki:

  Benim facebook hesabım kapatıldı. Nasıl açabilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir