Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

Merhaba, sevgili ziyaretçi Facebook Hesap Silme ve Facebook Hesabını Tamamen Kapatma gibi başlıklarının ardından, sizlere Facebook hesabınızı nasıl kapatacağınızı anlatmak istiyoruz. Facebook hesabınızı nasıl kapatacağınızı öğrenmeden önce Facebook’da şimdiye kadar yaptığınız her şeyin yedeğini almak isteyebilirsiniz. Yedek almak için öncelikle bu bağlantıyı takip edin. Takip ettiğiniz bağlantı sizi Facebook Genel Hesap Ayarları sayfasına yönlendirecek.Açılan pencerenin yani Facebook Genel Hesap Ayarları sayfasının sol alt kısmındaki Facebook Verilerinizin Kopyası bağlantısına tıklayın ve içerisinde yedeklerinizin bulunduğu arşiv dosyasını indirin. Yedeğinizi indirmek veya indirmemek sizin elinizde. Her halükarda da Facebook hesabınızı kapatabilirsiniz. Şimdi hesabınızı nasıl kapatacağınıza geçelim. İlk olarak bu bağlantıya tıklayın. Sonra açılan pencerede karşınıza çıkan diyalog penceresinden “Hesabımı Sil” düğmesine tıklayın. İşlem tamamlandı. Facebook hesabınızı nasıl sileceğini öğrendiniz. Başka bir zaman, başka bir başlık altında görüşmek üzere.

“Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?” üzerine 69 düşünce
  1. Arkadaşım, yukarıda Facebook hesabını nasıl kapatacağını adam zaten tek tek anlatmış.

 1. Merhaba be Özcan İstek, Facebook hesabımı sonsuza kadar kapatmak istiyorum. Bilgilendirme için çok teşekkürler.

 2. Herkese merhaba, ben de Facebook hesabımı kapatmak istiyorum. Hesabıyla başı dertte olan veya sorun yaşayan varsa hiç düşünmeden kapatsın. Bilgilendirme için teşekkürler.

  1. Yukarıda anlatılanları sırayla takip ederseniz hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz.

 3. Listelediğim tüm Facebook hesaplarının kapatılmasını arz ederim.

  1. Ereğli Turgut
  2. Turgut Sebahattin
  3. Turgut Turgut
  4. Sebahattin Sebahattin
  5. Turgut Ulukışla Niğde

  1. Hesapları biz kapatmıyoruz, yukarıda anlatılanlar doğrultusunda siz kolayca kapatıyorsunuz.

 4. Facebook hesabımı silmek istiyordum, sayenizde başardım. Basit anlatım ve silme bağlantısı için çok teşekkürler.

 5. Birileri benim Facebook hesabıma habersiz girmiş. Bu yüzden hesabımı iptal ettirmek istiyorum.

  1. Selahaddin Bey önce hesabınıza giriş yapın, ardından konunun altındaki bağlantıya tıklayarak hesabınızın tamamen kapatılma işlemini başlatın. Biz kapatmıyoruz, siz kapatıyorsunuz.

 6. Facebook hesabım kapatılsın istiyorum. Şifremi unuttuğum için Facebook hesabıma giriş yapamıyorum.

 7. Şimdi ben bu hesabı kapatırsam başkalarıyla olan bütün konuşmalarımda benim ve onların hesabından silinecek mi?

  1. Silme işleminin sonuna kadar mesajı gönderdiğiniz profilde gözükecek. Silme işlemi tamamlandığında isimsiz olarak gözükecek.

 8. Facebook’ta benden başka Orhan Haznedar adıyla bir kaç kişi daha var, bu nedenle başka bir isimle değiştireceğim.

 9. Hesabımı dondurdum açamıyorum. Onay kodu istiyor. Bıktım açamıyorum artık komple kapatacağım.

 10. Peki ben Facebook şifremi unuttum ve açamıyorum. Bu taktirde ben hesabı nasıl kapatabilirim?

  1. Giriş sayfasında bulunan “Şifremi unuttum?” sayfasını kullanarak e-posta adresinize şifre yenileme bağlantısı gönderebilirsiniz.

 11. Şifremi unuttuğum için her seferinde yenisini açtım. Şuan aynı isimde üç tane hesabım var. Allah rızası için bir kardeşim yardım etsin. Nasıl kurtulacağım bu gereksiz olanlardan.

  1. Merhaba Burhan Tulumoğlu,
   Hesapları açtığınız e-posta adreslerine erişiminiz varsa hesapları kapatmanıza yardımcı olabiliriz. Cevap yazmanız yeterli.

 12. Facebook hesabımı kapatmak istiyorum çünkü hesabım çalındı. Kötü sözler paylaşmışlar, lütfen yardımcı olun. Teşekkür ederim.

 13. Merhaba ben Murat Aslan. Facebook üzerinden bir tanıdık beni rahatsız ediyor. Bana ulaşmaması için Facebook hesabımın kapatılması gerekiyor. Zaten başka bir Facebook hesabım var. Eski hesabımı kapatın.

 14. Beni Facebook üzerinden rahatsız ediyorlar. Eşim Facebook hesabımın kapatılmasını istiyor. Hesabımın kapatılmasını arz ederim. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>