Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır?

Merhaba, sevgili ziyaretçi Facebook Hesap Silme ve Facebook Hesabını Tamamen Kapatma gibi başlıklarının ardından, sizlere Facebook hesabınızı nasıl kapatacağınızı anlatmak istiyoruz. Facebook hesabınızı nasıl kapatacağınızı öğrenmeden önce Facebook’da şimdiye kadar yaptığınız her şeyin yedeğini almak isteyebilirsiniz. Yedek almak için öncelikle bu bağlantıyı takip edin. Takip ettiğiniz bağlantı sizi Facebook Genel Hesap Ayarları sayfasına yönlendirecek.

Açılan pencerenin yani Facebook Genel Hesap Ayarları sayfasının sol alt kısmındaki Facebook Verilerinizin Kopyası bağlantısına tıklayın ve içerisinde yedeklerinizin bulunduğu arşiv dosyasını indirin. Yedeğinizi indirmek veya indirmemek sizin elinizde. Her halükarda da Facebook hesabınızı kapatabilirsiniz. Şimdi hesabınızı nasıl kapatacağınıza geçelim. İlk olarak bu bağlantıya tıklayın. Sonra açılan pencerede karşınıza çıkan diyalog penceresinden “Hesabımı Sil” düğmesine tıklayın. İşlem tamamlandı. Facebook hesabınızı nasıl sileceğini öğrendiniz. Başka bir zaman, başka bir başlık altında görüşmek üzere.

Bu yazı Facebook Hesabı Kapatma, Hesap Silme kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır? için 70 cevap

 1. Ercan Çelık der ki:

  Facebook hesabımı kapatmak istiyorum çünkü hesabım çalındı. Kötü sözler paylaşmışlar, lütfen yardımcı olun. Teşekkür ederim.

 2. Murat Aslan der ki:

  Merhaba ben Murat Aslan. Facebook üzerinden bir tanıdık beni rahatsız ediyor. Bana ulaşmaması için Facebook hesabımın kapatılması gerekiyor. Zaten başka bir Facebook hesabım var. Eski hesabımı kapatın.

 3. Yunus Boğoçlu der ki:

  Beni Facebook üzerinden rahatsız ediyorlar. Eşim Facebook hesabımın kapatılmasını istiyor. Hesabımın kapatılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 4. Sezai der ki:

  Merhaba hesabımı kapatmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 5. Sezai der ki:

  Hesabımı kapatmak istiyorum.

 6. Ali Tekin der ki:

  Facebook hesabımı nasıl iptal edebilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir