Facebook Sayfa Kapatma (Silme)

Facebook Sayfa Kapatma (Silme)

Facebook sayfa kapatma (silme) nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar, bu başlıkta Facebook’da oluşturduğunuz sayfaları nasıl sileceğinizi anlatacağız. Anlatımımız herkesin anlayacağı sade bir dille yazılacak ve ekran görüntüleriyle desteklenecektir.

Başlayalım, öncelikle Facebook’a giriş yapıyoruz. Ardından silmek istediğimiz sayfayı açıyoruz. Sayfa açıldıktan sonra üst kısımda bulunan “Sayfayı Düzenle” düğmesine tıklıyoruz. “Sayfayı Düzenle” düğmesini bulamayanlar için ekran görüntüsü:
Facebook Sayfa Kapatma Ekran Görüntüsü

“Sayfayı Düzenle” düğmesine tıkladığımızda bir menü açılacak. Açılan menüden “Ayarları Düzenle” bağlantısına tıklıyoruz. “Ayarları Düzenle” bağlantısına tıkladığımızda açılan sayfanın en altında “Sayfayı Kaldır” bölümü var. Bu bölümü tıkladığımızda “Örnek Sayfa’yı kalıcı olarak sil” bağlantısı çıkacak. Bu bağlantıya tıklayın silme işlemini onaylamanız gereken bir pencere açılacak. Bu pencereden onayı verdiğiniz anda Facebook sayfanız kalıcı olarak silinecek ve kapatılacaktır. İşlem bu kadar! Hatırlatmakta fayda var, sayfa silme işleminin geri dönüşü yoktur. Sayfanızı silerseniz, bir daha geri getiremezsiniz.

Bu yazı Sayfa Kapatma kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Facebook Sayfa Kapatma (Silme) için 15 cevap

 1. Emrullah der ki:

  Kendi Facebook’umu istiyorum.

 2. Selçuk Arıkal der ki:

  Selam iyi çalışmalar dileyerek başlayayım. Hesabım kapatıldı, sorun nedir öğrenmek istiyorum. Kimseye bir terbiyesizliğim olmadı, bizzat terbiyesizlik edenler olduğu halde onları ben uyardım. Hem de küfürlü yazmışmalar var iken benim cezam nedir? Yetkililerden yorum bekliyorum. Eğer ödeme yapılacaksa onu da yapalım. Lütfen hesabımı açmanızı rica ediyorum.
  Not: Yorumlarınız yönetim tarafından birleştirilmiştir.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Selçuk Arıkal, iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Hesabınızın kapatılmasıyla ilgili hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine bildirim gelmedi mi? Bazen kullanıcılar farkında olmadan tanımadığı kişilere arkadaşlık isteği gönderebiliyor veya ikili tartışmalarda haklı olsa bile mağdur olabiliyor. Lütfen e-posta hesabınıza gelen mesajı bize bildirin. Bu şekilde size daha iyi yardımcı olabiliriz. Para gönderme mevzusuna gelince. Biz sizin gibi Facebook kullanıcılarına gönüllü destek veriyoruz. Herhangi bir ücret talebi kesinlikle söz konusu değildir. Yine Facebook’da bu tarz yardım ve işlemler için kesinlikle para talep etmez. Bir çok dolandırıcı bu yöntemlerle mağdur kullanıcıların paralarını gasp etmekte. Lütfen dikkatli olun. İyi günler dileriz.

 3. Ömer Faruk Durmuş der ki:

  Kapatın hesabı.

 4. Reyhan der ki:

  Facebook artık sıkıcı geliyor.

 5. G. Osman der ki:

  Kullanmak istemiyorum, kapanmasını istiyorum.

 6. Ayşenur der ki:

  Facebook hesabımı kapatmak istiyorum.

 7. Berk İsmail Kılıç der ki:

  Hesabımı kapatmak istiyorum.

 8. Ramazan Savaş der ki:

  Merhaba ben Ramazan Savaş, Facebook hesabımın kapatılmasını istiyorum. Lütfen gereğini yapın.

 9. Songül Yeşiltaş der ki:

  Facebook hesabımı kullanmak istemiyorum. Kapatılsın.

 10. Adile Karakuş der ki:

  Facebook sayfam kapansın istemiyorum.

 11. Yener Can der ki:

  Facebook hesabım kapatılsın.

 12. Hüseyin Durmaz der ki:

  Hesabım başka birilerinin eline geçti. Kötü ve cinsel içerikli mesajlar gönderiyorlar arkadaşlarıma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir