Facebook Şifresi Değiştirme

Facebook Şifresi Değiştirme

Merhaba, bugün sizlere Facebook şifrenizi nasıl değiştireceğinizi anlatacağım. Şifreniz kendinizin ve arkadaşlarınızın kişisel bilgilerinin korunması için çok önemli. Bunun yanında hesabınızın şifresi kötü niyetli şahısların eline geçtiğinde, bu şahıslar profilinizde istenmeyen, şeyler paylaşılabiliyor. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve istenmeyen gönderilerin önüne geçmek için güvenilir bir bilgisayardan Facebook şifrenizi değiştirmek için öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın. Sonra aşağıdaki anlatılanları tek tek takip edin.

Facebook Şifresi Nasıl Değiştirilir
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yukarıdaki ekran görüntüsünde daire içerisinde aldığım düğmeye tıklayın ve menüyü açın. Açılan menüden “Hesap Ayarları” yazılı sekmeye tıklayın. Bu sekme sizi “Hesap Ayarları” sayfasına götürecek. Bu sayfadaki şifre satırına gelin ve satırın sonundaki “Düzenle” bağlantısına tıklayın. Bağlantıya tıkladıktan sonra şifre  değiştirme formu karşınıza çıkacak. Bu forma önce mevcut şifrenizi, ardında da yeni şifrenizi girdikten  sonra “Değişiklikleri Kaydet” düğmesine tıklıyorsunuz ve şifre değiştirme işlemini bitiriyorsunuz. Yukarıda anlattıklarımı adım adın yaptığınızda hesabınızın şifresini başarıyla değiştirmiş olacaksınız. Şifrenizi tuş kaydedici veya diğer casus yazılımların bulaşmadığı, temiz bir bilgisayardan değiştirmeye özen gösterin.

Bu yazı Şifre Değiştirme kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Facebook Şifresi Değiştirme için 79 cevap

 1. gürkan der ki:

  gidene yol yakışır sevene kalp tıktık çalışır

 2. mert der ki:

  bakalım olcak mı 😀

 3. Savaş der ki:

  Ben Facebook şifremi unuttum, sizden yardım bekliyorum. Saygılar.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Savaş Bey, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Facebook hesabınızı açarken kullandığınız e-posta hesabınıza erişiminiz var mı? Erişiminiz varsa Facebook’un giriş sayfasında bulunan “Şifreni mi unuttun?” bağlantısına tıklayın. Açılan sayfadan e-postanız ile hesabınızı belirleyin ve e-posta hesabınıza şifre yenileme bağlantısı gönderin. Gelen bağlantıyı kullanarak hesabınıza yeni şifre oluşturabilirsiniz.

  • İlayda der ki:

   Nasıl yapılacağını bilmeden bir şeyler yapmaya kalkışma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir