Facebook Türkçe Destek İçin E-Posta Adresi

Facebook Türkçe Destek İçin E-Posta Adresi

Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımızda size Facebook ile ilgili sorunlarınızda nasıl Türkçe destek alabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle vakit kaybetmeden başlıkta belirttiğimiz, Türkçe destek için kullanmanız gereken e-posta adresini verelim. client-support-tr@support.facebook.com Facebook ile ilgili Türkçe destek alacağınız resmi e-posta adresi.

Hesabınızın hakısz yere kapatılması veya diğer durumlarda bu e-posta adresine anlaşılır ve sade bir e-posta gönderdiğinizde mutlaka geri dönüş olacaktır. Ne yapmanız gerektiği de size gönderilen geri dönüş postasında yer alacaktır. Geri dönüş postasında yer alan yönlendirmelerle de sorununuzu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Bu yazı Facebook Yardım kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Facebook Türkçe Destek İçin E-Posta Adresi için 6 cevap

 1. İsmail Raşan der ki:

  Sayın Efendim, bundan 5-6 ay önce kızımın Almanya’dan getirdiği bilgisayarla ilgilenmeye başladım, kısa surede aşinası oldum senelerdir evde duran cihaza ilgi duymaya başladım,fakat Facebook da yanlışlıkla bastığım bir yer bana cehennem azabını gösterdi ve hala gösteriyor, benim yaşım 73 görme zafiyetim var, Facebook bana tacizci sahtekar damgalarını vurdu 10-15 gün tacizden kapatıldım sonra yeni hesap açıldı, e-postayı yanlış yazdığım için sahtekarlıktan dolayı tekrar kapatma ve şu an açılmıyor. Bu ne biçim tercümedir ki insanları kendine gelenleri sahtekar,tacizci yapıyor hiçbir merci yok mudur dur diyecek? 2 hafta önce torunum oldu göremiyorum karımın resmini siteme koyamıyorum, çünkü bir bayan arkadaşı eşimin hiç kullanmadığı bir site açmış sahtekarlık yapıyorsun diye 45 senelik hayat arkadaşımın resmi bana yasak, kusura bakmayın işte benim derdim bu, hürmetlerimle.

  • facebookhesapkapat der ki:

   İsmail Bey öncelikle yorumunuza geç cevap verdiğimiz için özür dileriz. Biz resmi bir Facebook destek kanalı değiliz. Zaten resmi bir Facebook kanalıyla bu konuda görüşmeniz neredeyse imkansız. Başınıza gelen olaya gelince, maalesef bu tarz durumlar Facebook kullanıcılarının başına geliyor. Sizden kaynaklanan bir durum değil, bilerek veya yanlışlıkla eklediğiniz biri sizi tanımadığını belirtirse sistem doğrudan sizi hedef alıyor. Facebook kullanıcılarının dikkatli ve deneyimli olmasında fayda var. Size tavsiyem kendinize cep telefonu onaylı yeni bir hesap açın. Tanımadığınız kişilere istek göndermemeye gayret edin. Diğer yorumunuzu onaylıyoruz ama o yorumunuz için de bu yazdığımız geçerlidir.

 2. Murat Çalışkan der ki:

  Hesabım otuz gün engel yedi kapatildi süre geçti ama açılmadı bana yardımcı olurmusunuz

 3. Merve Şahin der ki:

  İyi günler,

  Facebook da yönettiğim sayfanın linkini değiştirdim ve Google da ilk sıralarda çıkarken artık hiç gözükmüyorum. Üzerinden neredeyse 20 gün geçti Facebook’u Google bir güncelleme göndermiyor mu? Google ben yeni URL’yi gönderdim ama hala aktif bir geri dönüş alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Yağmur Deniz Ezgi der ki:

  Merhabalar, kullanıcı adında değişiklik yapıldıktan sonra zaman tüneline (profile) erişim sağlanamıyor. Sayfa bozuk ya da kaldırılmış görünüyor. Fakat anasayfa, oyunlar, ayarlar falan açılıyor. Bunu düzeltebilir miyiz? Teşekkürler.

 5. Banu Gülşen der ki:

  Facebook’umu kapatmak istiyorum. Lütfen acil yardım edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir