İletişim


Merhaba değerli ziyaretçi, iletişim sayfasına hoş geldin. Bize ulaştırmak istediğin görüş, öneri ve istekleri aşağıdaki yorum formunu kullanarak gönderebilirsin. Doğrudan e-posta göndermek istiyorsan iletisim@facebookhesapkapat.com adresini kullanabilirsin.

İletişim için 56 cevap

 1. oktay der ki:

  Sizden önce şifreyi kıracağım.

 2. Yaren der ki:

  Hesabımı bir türlü kapatamıyorum, lütfen yardım edin. Cevabınızı bekliyorum.

 3. Melek Beyaz der ki:

  Hesabımın şifresini onaylayamıyorum ne yapmam lazım?

 4. Derin Seda Gül der ki:

  Muhakkak Facebook hesabımı kapatmalıyım, lütfen yardım edin.

 5. Yusuf Aydoğan der ki:

  Hesabımı kapatmak istiyorum fakat cep telefonuma gönderilen kodu alamıyorum, numaramı değiştirdiğim için. Mutlaka kapatmalıyım ama bir türlü yapamıyorum. Lütfen yardım edin.

 6. H. Gülnur GÜRSOY der ki:

  Sizi tebrik ederim, çok keyifli bir internet iletişimi gerçekleştirmişsiniz. Facebook`u severek kullanıyorum. Bazı kullanıcı hataları yapıyorum fakat sistem harika.

 7. Pakize Bardakçı der ki:

  Facebook hesabım çalındı ve çalanlar kötü şeyler yapıyorlar. Çok zor durumdayım. Yaklaşık iki senedir çalınmış halde. Hesabımı geri alamadım, kapatılmasını istiyorum, acil bir vaziyette. Çok zor durumdayım gerçekten. Ne olur yardım edin!

  • facebookhesapkapat der ki:

   Şikayetçi olun, başka yolu yok maalesef.

   • Pakize Bardakçı der ki:

    Nasıl şikayet edilebilir kapatmak için?

    • facebookhesapkapat der ki:

     Cumhuriyet başsavcılığına gideceksiniz, durumu anlatıp dava açacaksınız. Facebook hesabınız hukuka aykırı olarak ele geçirildiğinde basit, eğlence amaçlı gibi görünebilir. Ancak sonuçları hiç de basit ve eğlenceli değildir. Facebook hesabınızın çalınması, şifrenizin veya bilgilerinizin değiştirilmesi durumunda sorumlulara verilebilecek cezalar:

     1. Bilişim Suçları TCK’dan ayrı olarak düzenlenmemekle birlikte, öncelikle TCK m.243′e göz atmamız gerekir.
     Bilişim sistemine girme
     MADDE 243. – (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası verilir.

     (3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, altı aydan iki yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

     2. TCK m.117 yani İş ve çalışma hürriyetinin ihlâli, önce kanun metnini vereyim;
     MADDE 117. – (1) Cebir veya tehdit kullanarak ya da hukuka aykırı başka bir davranışla, iş ve çalışma hürriyetini ihlâl eden kişiye, mağdurun şikâyeti hâlinde, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası verilir.

     3. TCK m.124 yani Haberleşmenin Engellenmesi, madde metnine bakalım ;
     Haberleşmenin engellenmesi
     MADDE 124. – (1) Kişiler arasındaki haberleşmenin hukuka aykırı olarak engellenmesi hâlinde, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezasına hükmolunur.

     4. TCK m.132 yani Haberleşmenin Gizliliğini İhlal ; madde metni
     Haberleşmenin gizliliğini ihlâl
     MADDE 132. – (1) Kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini ihlâl eden kimse, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Bu gizlilik ihlâli haberleşme içeriklerinin kaydı suretiyle gerçekleşirse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.
     (2) Kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
     (3) Kendisiyle yapılan haberleşmelerin içeriğini diğer tarafın rızası olmaksızın alenen ifşa eden kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

     5. TCK. m134 yani Özel Hayatın Gizliliğini İhlal ;
     Özel hayatın gizliliğini ihlâl
     MADDE 134. – (1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlâl eden kimse, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlâl edilmesi hâlinde, cezanın alt sınırı bir yıldan az olamaz.

     • Barış der ki:

      Ben başta Facebook sitesini dava etmek zorunda hissediyorum kendimi. Çünkü toplumu suça teşvik eden bir kurum. Mesela ben kendi şifremi unuttum, bir aydır açamıyorum. O şifre kıran arkadaşlara parayla bile kırdırabilirim. Çünkü ne kısa mesaj ne de diğer yollara Facebook cevap vermiyor. İsyan ediyorum artık, yani hesapta ne var ne diye benim hesabımı ele geçiriyor bu şifre kırıcılar. Hangi çağda yaşıyoruz? Lütfen Facebook’u dava edin. Duyarlı savcılar vardır mutlaka. Cep telefonum: 0536 356 ****

     • facebookhesapkapat der ki:

      Şifrenizi çalan şahıslar hakkında kolayca suç duyurusunda bulunabilirsiniz Barış Bey.

 8. Rita Soarn der ki:

  Önce Facebook profil fotoğrafımı ve bilgilerimi sildim, sonra da Facebook hesabımı kalıcı olarak kapattım. Ancak profil fotoğrafımın üç farklı boyutuna halen internetten ulaşılabiliyor. Facebook’un ön belleğinde saklanıyor; Not: Bağlantı gizlendi. Bunları nasıl silebilirim, Facebook’ta bu konuda bir form veya iletişim olanağı bulamadım.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba diğer yorumunuza da cevap yazdık. Fotoğrafların yer aldığı bağlantıları gönderirseniz konuyla ilgili yardımcı olabiliriz. Yorum formunu kullanarak gönderebilirsiniz, gizlilik için gönderdiğiniz bağlantıları yayımlamayız.

   • Rita der ki:

    Merhaba,
    Nazik ilginize ve yanıtınıza çok teşekkür ederim. Ancak, sosyal ağlardan ve kimlik avcısı sitetelerden bilgilerimi kaldırmak o kadar çok zamanımı aldı ki artık maalesef “yoğurdu üfleyerek yemek durumundayım”. Bu nedenle fotoğrafımın bulunduğu Facebook önbellek linklerini vermeye çekiniyorum. İşlemi yapmak yerine bizlere yöntem konusunda bilgi verebilirseniz sadece bana değil mağdur durumdaki pek çok kişiye çok yararlı bir hizmet yapmış olursunuz.
    İlginize tekrar teşekkür ederim, kolay gelsin.

    Rita

    • facebookhesapkapat der ki:

     Çoğu siteler gizlilik ayarları yapılmamış Facebook profillerini kopyalıyor. Bu siteleri arama motorlarını kullanarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Örneğin, Waatptr isimli gerçek zamanlı kişi arama motoru sizin sorununuzla benzer indekslemeler yapıyor. Bu tarz sitelerden sizinle ilgili açılan kayıtları silmek için iletişim sayfalarından veri silme isteği gönderiyorsunuz. Ayrıca verileri kaldırmayanları, spam yapanları Google’a rapor edebilirsiniz. Böylelikle ilgili bağlantılar arama sonuçlarında gözükmez. Ek olarak Facebook fotoğraflarınız Google Resim Arama servisi tarafından indekslenmiş ve ön belleğe atılmış olabilir. Hesabınızı sildikten sonra bu veriler de zamanla silinecektir.

     Kimlik avı sitelerinde fotoğraflarınız neden kullanılmış anlayamadım. Kimlik avı siteleri genellikle şifre, kredi kartı bilgileri veya diğer gizli bilgileri almayı hedefleyen sahte sayfalardan oluşur. Böyle bir siteyle karşılaştığınızda https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr bu bağlantıyı kullanarak rapor edebilirsiniz. Kimlik avı sahtekarlığına maruz kalmışsanız, en kısa zamanda suç duyurusunda bulunmanızı tavsiye ediyorum.

     • Rita der ki:

      Merhaba,

      Konu aslında çok net;

      1) Facebook hesabımı aylar önce tamamen kapatıyorum.

      2) Kapatmadan önce de her ihtimale karşın, mevcut tek profil fotoğrafımı siliyorum (içime doğmuş demek ki).

      3) Ancak aylar sonra facebook veritabanında fotoğrafımın (hem de üç farklı boyutta) saklandığını fark ediyorum.

      Fotoğrafın linkine dikkat edilirse bu facebook veritabanı adresidir. Sansürlediğim bölüm ise profil adresinin olduğu sayısal bir kod ve fotoğrafın karşılığı olan sayısal bir koddan oluşmaktadır. Sondaki “n”, fotoğrafın boyutuna göre “q” ve “s” oluyor.

      Konu budur. Bu imaj neden saklanır? Daha ne kadar saklanır? ve nasıl silinir?

      Araştırınca şunu gördüm 2010, 2011’de insanlar bu konuyu kendi fotoğrafları ile ilgili saptamışlar araştırmışlar yadım da istemişler ancak bugün bakıyorum linkler halen duruyor ve fotoğraflar silinmemiş.

      Konu budur.
      Kolay gelsin.
      Rita

     • facebookhesapkapat der ki:

      Burada kimlik avı söz konusu değil. Facebook’un hak, sorumluluk bildirimi ve veri kullanımı ilkesi ile alakalı bir durum söz konusu. Aşağıda listelediğim e-posta adreslerine konuyla ilgili bildirimde bulunabilirsiniz.

      Facebook Veri Kullanımı İlkesi: https://www.facebook.com/full_data_use_policy
      Facebook Hak ve Sorumluluklar: https://www.facebook.com/legal/terms

      İnsanlara yardımcı olabilmek için gönüllü olarak kurduğumuz, Facebook ile bağlantısı olmayan günlükte sorununuz ile ilgili elimizden geleni yapmaya çalıştık. Umarım en kısa zamanda mağduriyetiniz giderilir.

      privacy@fb.com
      support@fb.com
      abuse@fb.com
      appeals@fb.com
      disabled@fb.com
      info@fb.com
      legal@fb.com
      warning@fb.com
      ip@fb.com

     • Rita der ki:

      Bu konuda bulabildiğim tek açıklama:

      Facebook’tan ‘Fotoğraflar Silinmiyor’ İtirafı – 06 Şubat 2012

      Facebook kullanıcılarının üç-dört yıl önce profillerinden çıkardığı fotoğrafların, hala Facebook’un sunucularında saklı olduğu ortaya çıktı.

      Ars Technica sitesinin geçtiğimiz hafta değindiği konu üzerine, Facebook Cuma günü bir açıklama yaparak, “kullanıcıların profillerinden kaldırdığı fotoğrafların birçoğunun hala eski sunucularında bulunduğunu” itiraf etti.

      Dünyanın en büyük sosyal medya ağı, “site içeriğinden anında siliniyor olsa da, kullanılan eski sistemin yavaşlığı nedeniyle fotoğrafların sunuculardan kaldırılmasının üç yılı bulabildiğini” açıkladı. Şirket, siteden kaldırılan içeriğin sunuculardan silinmesi sürecini hızlandırmak için yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarını belirtti.

      Kullanıcılar, yıllar önce sayfalarından sildikleri fotoğraflara, fotoğrafların linklerini kaybetmedikleri sürece hala erişim sağlayabilir.

      FOTOĞRAFLAR HİÇBİR ZAMAN KAYBOLMUYOR
      Ars Techica, silinen fotoğraflara, fotoğrafın linki kullanılarak erişim sağlanabildiğini ilk olarak 2009 yılında ortaya çıkardı. Silinen fotoğrafların kaybolmadığı bilgisi, eski çalışanlarının intikamından çekinen, bir aile sorunun önününe geçmek isteyen veya yakınlarının izni olmadan fotoğraf yükleyip sonradan bu fotoğrafları silen kullanıcıları endişelendirdi. Facebook, konuya dikkat çekilmesi üzerine “fotoğrafların içerik dağıtım ağından (CDN) kaldırılmakta olduğunu” açıkladı.

      Ancak bir yıl sonra fotoğraflara linkleri aracılığıyla erişim sağlanabildiği anlaşıldı. Dahası, bu sorun bugün de devam ediyor. Mağdur duruma düşen kullanıcılardan teknoloji sitelerine mail yağıyor. ABD’li bir kullanıcı Ars Technica’ya attığı mailde, “çocukluğundan kalma çıplak bir fotoğrafı arkadaşının kendisinden izin almadan Facebook’a yüklediğini, ardından bu fotoğrafı Mayıs 2008’de sildiğini ancak bugün hala fotoğrafa linkini kullanarak erişim sağlayabildiğini” ifade etti.

      FACEBOOK: SİLMEYE ÇALIŞIYORUZ
      Facebook, tekrar gündeme gelen konu hakkında sayısız şikayetle karşı karşıya. Şirket sözcüsü Frederic Wolens, “CDN sistemindeki fotoğrafları silmesi için kullandığımız eski sistem tüm fotoğrafları silmemiş” derken şu ifadeleri kullandı:

      “Facebook ara yüzünden kaldırılan fotoğrafları sunuculardan 45 gün içinde silecek yeni sistem yakın zamanda hayata geçecek… Eski sistemin silmediği az miktardaki fotoğrafta bu sistemle silinecek. Yeni sistemin iki ay içinde hayata geçmesini bekliyoruz” dedi.

      Analistler, yıllardan beri gündemde olmasına rağmen önüne geçilmeyen sorunun, birkaç ay içinde halledileceği sözünü pek inandırıcı bulmadı.

 9. Rita der ki:

  Selam,

  Size sormak istediğim konu fotoğrafların kalıcı olarak silinememesidir;

  Hesabımı kalıcı olarak kapatmadan önce profi fotoğrafımı sildim (zaten hesabımda sadece bu fotoğrafım mevcuttu) sonra da hesabımı kalıcı olarak sildim.

  Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen kimlik avcısı bir sitede fotoğrafın linkini saptadım. Profil fotoğrafımın linklerine bakınca üç farklı boyutunun da halen facebook cache adreslerinde durduğunu gördüm.

  Fotoğrafın silinmesiiçin diğer sosyal ağlar gibi bu konuda sunulmuş bir yöntem, iletişim vs. aradım ama bulamadım.

  Sizde, bu konuda yol göstereceğiniz bir bilgi mevcut mu?

  Saygılarımla,
  Rita

  • facebookhesapkapat der ki:

   Fotoğrafınızın yer aldığı sitenin bağlantısını buradan gönderebilir misiniz?

 10. Rita der ki:

  Merhaba,

  Evet, çok haklısınız. Kimlik avı konusu bu konuda kötü niyetli başka bir sitenin diğer bilgilerim ile bu linkten aldıkları fotoğrafımı birleştirmelerinden kaynaklıdır. Aynı sorunu bir daha yaşamamak için fotoğraf linkimin kaldırılması hususunda yardımınızı istemiştim. Verdiğiniz adresler ile irtibat kuracağım.

  Gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için çok teşekkür eder, bu tip yararlı çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

  Saygılarımla,
  Rita

 11. Elif der ki:

  Merhaba bizim Facebook adresimiz çalındı. Alabileceğimiz bütün yollar engellendi. Savcılığa bile verdik ama takipsizlik kararı çıktı. Kendi başımıza yapamıyoruz, artık elimizden bir şey gelmiyor. Üç dört aydır internetten araştırığ birilerini arıyoruz sürekli ama ya küçük gördüğünden ilgilenmiyorlar ya da yapamıyorlar. Yardımcı olur musunuz lütfen.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba, seve seve yardımcı oluruz Savcılıktan takipsizlik kararının çıkması üzücü bir durum. Bu tarz konularda internet genelde çöp konularla dolu ve bir çok da dolandırıcıya ev sahipliği yapmakta. O yüzden bilgi vermeniz gereken tek yer Facebook’tur. Bu nedenle size tavsiyem hesabınızı kurtarırız diyenlerle bilgilerinizi paylaşmayın ve ücret ödemeyin.

   Gelelim çalınan hesabınıza. Öncelikle http://www.facebookhesapkapat.com/facebook-sifrem-calindi-ne-yapmaliyim/ bu konumuzu ziyaret edin ve anlatılanları uygulayın. Büyük ihtimalle başkasının eline geçen hesaplar sayfasından hesabınızı kurtarabilirsiniz. Yine de sonuç alamazsanız privacy@facebook.com, help@corp.facebook.com ve help@corp.facebook.com adreslerinize mağduriyetinizi özetleyen düzenli ve açıklayıcı bir e-posta gönderin. E-postaya kimliğinizi, takipsizlik kararınızı, hesabınızın ne zaman çalındığını, çalınmadan önce son aktivitenizi ve eski şifrenizi içeren belgeleri ekleyin. Ayrıca e-postanızda sorununuzla ilgili size yardımcı olacak başka bir birim varsa, o birimin de e-posta adresini isteyebilirsiniz. Cevap geç gelecektir ama büyük ihtimalle sorununuzu çözeceklerdir. Umarım en kısa zamanda hesabınızı geri alırsınız.

 12. Şükrü der ki:

  Selam ben daha önce Facebook hesabımı dondurmuştum. Facebook hesabımı açmak istiyorum ama açamıyorum. Telefonuma güvenlik kodu geliyor. Gelen kodu kullanıyorum ama açamıyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

 13. Nurcan Ekin der ki:

  Lütfen acil yardım istiyorum. Şifremi giriyorum ama bir türlü sayfam açılmıyor. Sürekli bana kimlik doğrulaması soruyor, kimlik doğrulaması yapılmasına rağmen. Lütfen çok acil ulaşır mısınız?

 14. Sultan Çam der ki:

  Yazmış olduğum adresimde şifre değişikliği yaptım fakat yeni şifremi unuttum. Ayrıca MSN adresimi hiç kullanmamıştım. Şifre değişimi için bağlantı MSN adresime geldiği için erişimim mümkün değil. Bu hesabımın siz tarafından kapatılmasını rica ediyorum.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Sultan Hanım biz yetkili bir destek kanalı değiliz. Bu nedenle hesabınızı biz kapatamayız.

 15. Faruk der ki:

  Merhaba, üç gün önce Facebook şifrem kırıldı. Bende bunun üzerine Facebook yardım merkezinde bulunan “Hesabım ele geçirildi.” kısmından hesabımı kitledim. Hemen ardından daha önce şifremi kıran kişi hesabımı tekrar aktif ederek hem e-posta adresimi değiştirdi. Hem de mobil onay kodu koydu. Şuanda aynı işlemi tekrar yapmaya çalışıyorum ama beni sürekli olarak başa atıyor. Ayrıca e-posta adresini değiştirdiği ve telefon onay kodu koyduğu için beni tanımıyor Facebook. Bu durumda ne yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

 16. Songül der ki:

  Şifremi değiştirdiğim halde geçici olarak hesabım kilitlendi. Ne zaman açılacak bilgi verirseniz sevinirim.

 17. Bozkurt Çetinbaş der ki:

  Merhaba ben bu numaralar üstünden hesap açtın. 0545843**** ve 0535084**** bu numaralara ait hesaplar çalındı ve şifreleri değiştirildi. Ben şifreleri kurtardım ama Facebook’a girdiğimde arkadaşlarını tanı diyor. Lütfen bu numaralar üzerine ne kadar hesap varsa kaaptır mısınız? Açılan hesaplar yüzünden sürekli taciz ediliyorum. Bu hesapları kapatır mısınız? Beni acil arayın, telefon numaram: 0535084****

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Bozkurt Çetinbaş, öncelikle verdiğiniz numaraları gizliliğiniz için düzenledik. Biz Facebook hesaplarınızı kapatmıyoruz, sadece nasıl kapatacağınızı anlatıyoruz. Siz zaten işin zor kısmını halletmiş, hesaplarınızı geri almışsınız. Kapatma işlemini de bu http://www.facebookhesapkapat.com/facebook-hesabini-tamamen-kapatma/ bağlantıda anlatılanları uygulayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 18. Mertali Demirci der ki:

  Selam benim üç tane Facebook hesabım var. İkisini kapatmak istiyorum, uğraştım ama olmuyor. Ne yapabilirim?

 19. Cansel Albayrak der ki:

  Kardeşim 2010 yılında genç yaşta vefat etmiştir. Facebook hesabı kısa süre öncesine kadar açıktı. Tüm sevenleri ve ailesi zaman zaman Burçin’in duvarına onu hatırlatacak yazılar yazabiliyor ve fotoğraflarına bakabiliyordu. Kısa bir süre önce hesabı dondurulmuş. Kim tarafından ve neden dondurulmuş olabilir? Ayrıca tekrar nasıl açtırılabilir? Bu konuda yardımlarınızı rica ediyoruz.

 20. Zehra Özkal der ki:

  Facebook’a giremiyorum, güvenlik kodum gelmiyor. Ne yapmalıyım?

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Zehra Özkal, güvenlik kodunun aranarak iletilmesini isteyebilirsiniz. Yoğunluktan ve hatlardan dolayı bazen SMS ile gelen kodlar gecikebiliyor.

 21. Ali Yıldırım der ki:

  Sayın yetkili;
  İki gündür ali_yil***@mynet.com hesabıma girmeye çalışıyorum. “Telefonunuza bir onay kodu gönderildi.” diyor ama altı yedi saat sonra uykumun derin olduğu anda onay kodu geliyor. Lütfen bir an önce onay kodunu gönderin de hesabıma girebileyim.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Ali Bey, haklısınız operatörlerden veya yoğunluktan dolayı kod bazen çok geç geliyor. Kodun aranarak iletilmesini istediniz mi hiç?

   Not: E-posta adresiniz gizlilik için tarafımızca gizlenmiştir. Ayrıca biz resmi bir destek kanalı değiliz. Sadece sizin gibi kullanıcılara yardımcı olan gönüllüleriz.

 22. Gülten Soyer der ki:

  Yeni Facebook hesabı açtım fakat fotoğraf yükledikten sonra Facebook hesabım açılmıyor. “Telefon numaranızı girin onay kodu göndereceğiz.” yazıyor fakat onay kodu gelmiyor, yardımcı olursanız sevinirim.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Gülten Hanım, SMS ile gelen kodlar yoğunluktan dolayı çoğu zaman gecikebiliyor. Sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz.

 23. Seda Yıldız der ki:

  Merhaba Facebook hesabım sahte şüphesiyle açılmıyor. Kalıcı olarak benim adıma kapatırsanız sevinirim.

 24. Gülten Soyer der ki:

  Merhaba yeni Facebook hesabı açtım. Fotoğraf yükledikten sonra telefon numaranızı girin onay kodu göndereceğiz dendi ama onay kodu hala gelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Onay kodları çoğu zaman yoğunluktan dolayı gecikebiliyor Gülten Hanım. Telefon numaranızı yanlış yazmadıysanız şimdiye kadar onay kodunuzun elinize geçmesi gerekiyor.

 25. Mete Öztürk der ki:

  Hesabım çalınmıştı geri aldım ama bu sefer bende Facebook hesabıma giremiyorum. “Onay e-postası gönderildi.” diyor halbuki onay postası gelmiyor. Bazen de hesabın geçici olarak kullanılamıyor diyor. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardım edin.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Mete Bey, kullandığınız internet tarayıcısının eklentiler bölümünde hiç bir eklenti yüklenmemiş olsun. Yüklü eklenti varsa kaldırın. Çünkü çoğu zararlı eklenti hesabınızın geçici olarak kilitlenmesine sebep oluyor. Onay meselesine gelince, onay kodunun gönderildiği e-posta adresi eski e-posta adreslerinizden biri olabilir mi? Ayrıca hesabınız tekrar ele geçirilmiş olabilir, hesabınızı daha önceki gibi geri alın ve yeni e-posta ve yeni şifre ile hesabı kullanmaya devam edin. Hesabınızın telefon onayı mutlaka olsun ve telefon onayında kullanılan numara size ait olsun. Umarız sorununuzun üstesinden gelirsiniz.

 26. Bekir Arslan der ki:

  Facebook adresimde virüs var, benim dışımda devamlı yayın yapıyor. Bu yayınların kaldırılmasını ve temizlenmesini istiyorum.

  • facebookhesapkapat der ki:

   Merhaba Bekir Bey, virüs Facebook hesabınızda değil kullandığınız internet tarayıcısında. Kullandığınız internet tarayıcısının eklentiler bölümünde bulunan tüm eklentileri temizleyin.

 27. felat kurtulus der ki:

  facebook okey oyun sitelerinde goldd üye olmak için 84 lira olan uyelik bedelini kredi kartı işlemlerini yaparak girmeye çalıştım. ama bu işlem mükerer olarak tekrar işlem görmüş bunun ilgili bankaya da hesaptan işlem görmüş. bunun mükerrer olan paranın hesabıma iade edilmesini ve ayrıca 84 TL. olarak işlem yapılması gerekirken76.62. USD dolar olarak yapılmış. mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum

 28. felat kurtulus der ki:

  facebook okey oyun sitelerinde goldd üye olmak için 84 lira olan uyelik bedelini kredi kartı işlemlerini yaparak girmeye çalıştım. ama bu işlem mükerer olarak tekrar işlem görmüş bunun ilgili bankaya da hesaptan işlem görmüş. bunun mükerrer olan paranın hesabıma iade edilmesini ve ayrıca 84 tl. olarak işlem yapılması gerekirken76.62.usd dolar olarak yapılmış. mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum

 29. Okan Can der ki:

  Merhaba ben hesabıma ulaşamıyorum. Doğum tarihini yanlış girmişim, onu da atlayamıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir